Archiwum

Szkoły partnerskie


WYMIANY UCZNIÓW WSPIERANE I DOFINANSOWYWANE PRZEZ:

Zapraszamy na Dzień Otwarty – 13 kwietnia 2024!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty, który odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00-14:00 w naszych szkołach: XI Liceum Ogólnokształcącym, Technikum Informatyczno-Ekonomicznym nr 9 oraz Szkole Podstawowej nr 311 w Olsztynie. To wyjątkowa okazja, aby bliżej poznać nasze placówki, ich atmosferę oraz bogatą ofertę edukacyjną.

W trakcie Dnia Otwartego uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z naszymi nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi salami lekcyjnymi, pracowniami specjalistycznymi oraz poznać nasz zespół pedagogiczny, który z pasją i zaangażowaniem wspiera rozwój naszych uczniów.

Nie zabraknie również okazji do zadawania pytań, uzyskania informacji na temat rekrutacji oraz poznania szczegółów dotyczących naszych metod nauczania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, zarówno uczniów, jak i rodziców, na Dzień Otwarty naszych szkół, który odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku w godzinach 10:00-14:00. To doskonała okazja, aby poznać naszą społeczność, atmosferę oraz zalety naszej edukacji. Czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Nadchodzące wydarzenia

Stacja pogoda

Aby zobaczyć informacje pogodowe, należy założyć konto i zalogować się.


Telefon zaufania
Darowizny
Można nas wesprzeć wpłacając darowiznę.

Fundacja Cyfrowe Szkoły
10-444 Olsztyn,
ul. Kołobrzeska 9

Nr konta
62 1240 5598 1111 0011 1777 7100

(Bank PKO S.A. I O/Olsztyn)

W tytule prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę
Wyróżnienia
Projekty


SP311 bierze udział w programie: