Archiwum

Wieczorny relaks w Family Bowling Center (17.11.2023)

Kiedy trzy miesiące temu zaczynaliśmy wspólną przygodę polsko-ukraińskiej integracji – w ramach realizacji projektu dofinansowanego przez Fundację Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga, a realizowanego przez Fundację Wspierania Inicjatyw Edukacyjnych „Absolwent” – wiedziałam, że wspólnie spędzany czas będzie na pewno intensywny, ale nie sądziłam, że minie tak szybko.

I stało się! Oto jesteśmy już po ostatnim wspólnym wieczorze, spędzonym w piątkowy wieczór w olsztyńskiej kręgielni Family Bowling Center, tym razem tylko w gronie dorosłych. Czas wspólnych wyjazdów i wyjść zamknęliśmy spotkaniem w tym energetyzującym miejscu, które w uczestnikach spotkania wyzwoliło dużo radości, ale dało także okazję do swobodnych rozmów. Jedna z ukraińskich mam powiedziała, że miała ciężki tydzień w pracy, była tego wieczora zmęczona, ale to spotkanie, wspólna gra, to taki „zastrzyk” dobrej energii, bardzo jej potrzebny.

Wszystkim dorosłym uczestnikom i uczestniczkom dziękuję za wspólną przygodę w przemierzaniu Warmii i Mazur, poznawaniu ludzi i miejsc, za otwartość na siebie nawzajem i odnajdywaniu tego, co nas łączy a nie dzieli.

Koordynatorka projektu

Ewa Mieszczyńska

Nadchodzące wydarzenia

Stacja pogoda

Aby zobaczyć informacje pogodowe, należy założyć konto i zalogować się.


Telefon zaufania
Darowizny
Można nas wesprzeć wpłacając darowiznę.

Fundacja Cyfrowe Szkoły
10-444 Olsztyn,
ul. Kołobrzeska 9

Nr konta
62 1240 5598 1111 0011 1777 7100

(Bank PKO S.A. I O/Olsztyn)

W tytule prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę
Wyróżnienia
Projekty


SP311 bierze udział w programie:Szkoły partnerskie


WYMIANY UCZNIÓW WSPIERANE I DOFINANSOWYWANE PRZEZ: