Archiwum

SOLIDARNI Z UKRAINĄ – DZIĘKUJEMY

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Drogie Uczennice, Wolontariusze i Wolontariuszki!

Oficjalnie kończymy w tym roku szkolnym zbiórkę darów dla uchodźców z Ukrainy ❤️
Pomagaliśmy od pierwszych dni wojny, reagowaliśmy na wszelkie zapotrzebowania płynące ze zbiórek darów, które za pośrednictwem wolontariuszy i społeczników z Olsztyńskiego Konwoju Humanitarnego trafiały do cywilów i wojska na terenach objętych wojną, do szpitali i domów dziecka opiekujących się uchodźcami i chorymi w Ukrainie, a także dbaliśmy o rodziny uczniów, którzy trafili do naszych szkół.
Od pierwszych dni wojny wspieraliśmy także tych, którzy dopiero przekroczyli granicę, a także tych którzy za granicą pozostali.
Udało nam się zjednoczyć we wspólnym działaniu na rzecz tych, którzy potrzebowali wsparcia i pomocy. A to wszystko dzięki ogromnym sercom Was wszystkich.
DZIĘKUJĘ ogromnie za Państwa, Wasze wsparcie i pomoc, które docierały do Ŕównego, Lwowa, Winnicy, Żytomierza, Dnipro oraz wielu innych miejsc na Zaporożu.
Dokładaliśmy “swoją cegiełkę” do akcji pomocowej jako społeczność szkolna wspierani m.in. przez Piekarnia Cymes Olsztyn, Świat Udanych Zakupów, Przedszkole nr 39 w Olsztynie. ZA OKAZANE WSPARCIE, DARY – ogromnie dziękuję.
Nie jestem w stanie wymienić wielu prywatnych osób – rodziców naszych uczniów, przyjaciół, znajomych i znajomych znajomych, które wielokrotnie przynosiły do szkolnego punktu pomocowego m.in. żywność, chemię, zabawki, odzież, materiały plastyczne. ZA OKAZANE WSPARCIE I SERCA WRAŻLIWE NA LOS LUDZI W POTRZEBIE – ogromnie dziękuję.
I Tobie, Alanie Meller, za wsparcie, dzięki któremu przez trzy miesiące mogliśmy zabezpieczać podstawowe potrzeby rodzin naszych ukraińskich uczniów. Jestem dumna, że z murów naszych szkół wysyłamy w świat tak empatycznych i wrażliwych ludzi. DZIĘKUJĘ.

Wszystkim “cichym aniołom” z pokoju nauczycielskiego, które pomagały nam przez ponad trzy miesiące każdego dnia dawać uśmiech i wiarę w lepsze jutro naszym ukraińskim uczniom, serdecznie DZIĘKUJĘ.

Ewa Mieszczyńska – koordynatorki akcji

Nadchodzące wydarzenia

Pogoda

Telefon zaufania
Darowizny
Można nas wesprzeć wpłacając darowiznę.

Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu"
10-444 Olsztyn,
ul. Kołobrzeska 9

Nr konta
66124015901111000014531505

(Bank PKO S.A. I O/Olsztyn)

W tytule prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę
Wyróżnienia
Projekt EU
Szkoły partnerskie


WYMIANY UCZNIÓW WSPIERANE I DOFINANSOWYWANE PRZEZ: