Nauczyciele

Dyrektor

Janusz Krzysztof Rączkiewicz


Wicedyrektorzy

Burdalski Wiesław

Rogińska Marta

Urbaniak Maciej


Kadra

NazwiskoImięPrzedmiot
AuguścikAdriannaEkonomia/przedmioty zawodowe ekonomiczne
BarańskaEwaInformatyka
BergmańskiGrzegorzFizyka
BilskaKrystynaJęzyk angielski
BilskiZbigniewEDB, Podstawy przedsiębiorczości
Bojarzyn-ZalewskaEwaJęzyk polski
BuhajMartynaJęzyk angielski
BukowskiPiotrGeografia
BurdalskiWiesławW-f
ChechłowskaAnnaPsycholog
ChełchowskaJoannaW-f
CichockaJoannaBiologia
CzajkowskaAnnaMatematyka
Czerwińska-BartosikMirellaBiologia
DąbrowskaMartaJęzyk niemiecki, podstawy przedsiębiorczości, EDB
DmochowskaZofiaMatematyka
DrężekIzabelaJęzyk polski
DymerskiŁukaszW-f
DziedzicKrzysztofW-f
GernatAlinaJęzyk polski
GorczewskiJakubInformatyka/przedmioty zawodowe informatyczne
GruszkaJolantaHistoria
GumińskaAnnaJęzyk angielski
JanuszkoIwonaReligia
JelińskaAnnaInformatyka/ekonomia/przedmioty zawodowe ekonomiczne
KaczyńskaSabinaJęzyk niemiecki
Kaliszewska-FiertekMałgorzataChemia
KalitaAnnaJęzyk angielski
KarczmarczykEwaMatematyka
KellyMartaPedagog specjalny
KemskaIrenaFizyka
KilanowskaJoannaDoradca zawodowy
KocięckaSylwiaW-f
KoplinKatarzynaWOS, historia, j. hiszpański
KornowskaAnnaMatematyka
KorpikiewiczJarosławInformatyka/przedmioty zawodowe informatyczne
KostujWitoldInformatyka/przedmioty zawodowe informatyczne
KoszczkaAnnaJęzyk polski
KowalczykMarcinJęzyk angielski zawodowy/dziennikarstwo
KozłowskaAleksandraJęzyk francuski
KrawczykMartaReligia
KrukDamianW-f
KucińskaAgnieszkaJ. francuski
KurianAdamW-f
LewickaWeronikaJęzyk polski
LisowskaKatarzynaJęzyk polski
MarczakDorotaJęzyk angielski
MazuroAgnieszkaW-f
MellerJolantaInformatyka/przedmioty zawodowe informatyczne
MieszczyńskaEwaHistoria, WOS, WDŻ
MisztukAnnaJęzyk hiszpański
NiżnikJustynaJęzyk angielski
OrzełHalinaPedagog
OtolińskaBeataJęzyk angielski
PaderewskaJustynaJęzyk niemiecki
PawłowiecJustynaJęzyk hiszpański
PawłowskaMonikaJęzyk polski
PełszykPawełJęzyk hiszpański
PiaseckaSylwiaJęzyk angielski
PiechowiczJoannaBiblioteka
PiotrowskaIzabelaHistoria
ProkopowiczSylwiaHistoria
PrykAnnaGeografia
PuciłowskaKamilaChemia
RogińskaMartamatematyka
RomanAdamInformatyka/przedmioty zawodowe informatyczne
RynkoEwelinaBiologia
SłowińskaMagdalenaJęzyk niemiecki
SokołowskaElżbietaHistoria, WDŻ
SowińskaEdytaBiologia,Chemia
Stanowicka-El GendyMagdalenaJęzyk niemiecki
StyczyńskaMałgorzataFizyka
SutkowskaMonikaJęzyk angielski
Szmigiel-RydzewskaUrszulaJęzyk angielski
SzumowskiPawełReligia
SzuszkiewiczBożennaJęzyk polski
ŚladowskaJustynaW-f
UrbaniakMaciejInformatyka, język niemiecki
UrynowiczAnnaMatematyka
WacikowskaEwaMatematyka
Wasilewska – SakowskaKarolinaBiologia
WasilewskaMałgorzataEkonomia/przedmioty zawodowe ekonomiczne
Zalewska-SiudakAnnaW-f
Zawiślak-JaśkiewiczAgnieszkaJęzyk angielski
ZłotkowskiPiotrMuzyka

Nadchodzące wydarzenia

Nowy plan lekcji
Darowizny
Można nas wesprzeć wpłacając darowiznę.

Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu"
10-444 Olsztyn,
ul. Kołobrzeska 9

Nr konta
66124015901111000014531505

(Bank PKO S.A. I O/Olsztyn)

W tytule prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę
Wyróżnienia
Pogoda
Szkoły partnerskie


WYMIANY UCZNIÓW WSPIERANE I DOFINANSOWYWANE PRZEZ: