Archiwum

Klasa matematyczno – geograficzno – informatyczna

Ten profil jest dla Ciebie, jeżeli:
– rozwiązywanie problemów matematycznych traktujesz jak ciekawą przygodę,
– chcesz poznać nowoczesne technologie informacyjne, informatyczne programy użytkowe stosowane przez inżynierów
– Twoją pasją są podróże, jesteś ciekawy świata, innych kultur, marzysz o pracy w branży turystycznej, – chcesz rozwijać talenty językowe, nie są Ci obce problemy środowiska naturalnego.

Proponujemy intensywne zajęcia lekcyjne i dodatkowe z matematyki, geografii i informatyki, umożliwiające najlepsze przygotowanie do matury i osiąganie sukcesów na studiach.

W nauczaniu przedmiotów kierunkowych stosujemy nowoczesne metody nauczania, z zastosowaniem nowoczesnych technologii multimedialnych.

Klasa ta, realizując jednocześnie program rozszerzonego języka angielskiego, przygotowuje uczniów do podjęcia studiów uniwersyteckich na kierunkach ścisłych, ale także studiów ekonomicznych, politechnicznych i innych.

Dobór przedmiotów rozszerzonych pozwala absolwentom tego profilu na dużą elastyczność w doborze kierunku studiów, a dzięki dobrej znajomości języka angielskiego także miejsca studiowania. Treści zawarte w programie klasy o profilu matematyczno-geograficznym przygotowują między innymi do studiowania takich kierunków jak: archeologia, architektura, architektura krajobrazu, bankowość, finanse, budownictwo, ekonomia, etnografia, etnologia, europeistyka, geodezja i kartografia, geografia, geologia, górnictwo, handel, hutnictwo, inżynieria środowiska, logistyka, matematyka, nauki społeczne, nawigacja, oceanologia, ochrona środowiska, politologia, prawo, rachunkowość, stosunki międzynarodowe, turystyka i rekreacja, zarządzanie i administracja.

Ukończenie klasy o profilu matematyczno-geograficznym otwiera przyszłym absolwentom drogę do wielu kierunków studiów również o charakterze międzynarodowym.

Nadchodzące wydarzenia

Pogoda

Telefon zaufania
Darowizny
Można nas wesprzeć wpłacając darowiznę.

Stowarzyszenie Edukacyjne "Młodzież Przyszłością Regionu"
10-444 Olsztyn,
ul. Kołobrzeska 9

Nr konta
66124015901111000014531505

(Bank PKO S.A. I O/Olsztyn)

W tytule prosimy podać imię i nazwisko ucznia oraz klasę
Wyróżnienia
Projekt EU
Szkoły partnerskie


WYMIANY UCZNIÓW WSPIERANE I DOFINANSOWYWANE PRZEZ: